Kontakt: +420 603 544 914 +420 603 589 123

Transport

Perfis s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti silniční nákladní dopravy. Pomáhá zákazníkům optimalizovat a maximálně zefektivnit proces. Rychle a spolehlivě dokáže zabezpečit mezinárodní a vnitrostátní nákladní silniční dopravu Moderní a ekologický vozový park umožňuje bez problémů získávat přepravní povolení do celé Evropy.

Společnost je obohacena kvalifikovanými a profesionálními pracovníky, kteří se snaží uplatnit své schopnosti a vědomosti ve prospěch společnosti. Klade důraz na týmovou práci. Každý pracovník aktivně pracuje na svém zlepšení bez ohledu na to, ve kterém oddělení pracuje.

Perfis, s.r.o. vlastní dodávkové a malotonážní nákladní automobily s ložným prostorem od 3,5 tuny do 6 tun.

Společnost jezdí do Francie, Španělska, Itálie, Rakouska, Německa, Belgie, Holandska, Polska, České republiky, Slovenské republiky atd. Export a import.

  • Nonstop Dispečink
  • Možnost Stěhování bytů, domů, kanceláří, obchodů.
  • Chladírenské a Mrazírenské boxy.
  • Přeprava a rozvoz zboží.
  • Pneuservis

 

Areál Perfis s.r.o. je po dobu 24 hodin denně hlídané.

 

SD Pospiech - mapa dopravy po Evropě

PNEUSERVIS A GEOMETRIE

Měření a seřízení geometrie náprav se jistě vyplatí. Kromě komfortu jízdy a bezpečnosti řízení, správně seřízená geometrie podvozku ušetří i náklady na provoz vozidla. Podstatnou úsporou je až o 20% delší životnost pneumatik, které se tolik nesjíždí a opotřebovávají se rovnoměrně

Zasilatelství

Vaše destinace je naším cílem. Vaše požadavky jsme schopni vyřešit od zadání objednávky za dobu kratší 30 minut.

Objednávka přepravy